Lucrător Comercial Ambalare Cadouri

Tip Full time/Part time
Oraș București
Poziții disponibile 5
Aplică pentru acest post Dacă nu puteți folosi butonul alăturat, trimiteți CV-ul și scrisoare de intenție la recrutare@carturesti.net cu subiectul Aplicare job - Lucrător Comercial Ambalare Cadouri.

DESCRIEREA JOBULUI

Întâmpină, comunică şi relaţionează cu clienţii într-o manieră amabilă şi prietenoasă.
Ambalează produsele pentru cadouri.
Colaborează în mod plăcut și eficient cu ceilalți membri ai echipei din care face parte.

CANDIDATUL POTRIVIT:

Este student, absolvent sau cu experienţă de lucru în servicii pentru clienţi.

Este deschis, sociabil, capabil de empatie şi un bun ascultător în interacţiunile cu cei din jur.

PACHET DE BENEFICII :

Salarizare:

Nivelul de salarizare variază în funcție de tipul jobului. (part-time/full-time)

Pachet salarizare: Salariu fix + bonuri de masă

Durata contractului:

1- 31 decembrie 2017

Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Vă mulțumim pentru înțelegere.